Haber Detayı
13 Ocak 2018 - Cumartesi 11:57 Bu haber 513 kez okundu
 
Yozgatlılar yöresel yemeklerini etkinlikle tanıttı
Didim Yozgatlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği yöresel yemeklerinden olan “Arapaşı”nı düzenlenen yemek etkinliğinde tanıttı. Davetlilere arapaşı ikram edildi.
GÜNCEL Haberi
Yozgatlılar yöresel yemeklerini etkinlikle tanıttı

AYDIN- Dernek binasında gerçekleşen etkinliğe Didim Garnizon Komutanı Çetin Gülseven, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Serkan Demircioğlu, İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Kabakçı, Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak, MHP İlçe Başkanı Ramazan Aşkar, kurum amirleri, okul müdürleri ile çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

Dernek Başkanı Nuh Ali Yılmaz ve yöneticileri konuklarıyla tek tek ilgilenirken, dernek üyesi bayanlar tarafından “Arapaşı” yemeği konuklara ikram edildi.

Etkinliğe ilginin yoğun olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirten Dernek Başkanı Nuh Ali Yılmaz, yeni kurulan bir dernek olduklarını dile getirerek, “Dernek olarak ikinci etkinliğimiz, amacımız hem ilçemizdeki hemşerilerimizi bir araya getirmek hem de Didim’de yaşayanları bu tür etkinliklerle kaynaştırmak istiyoruz. Güzel bir katılım oldu; katkı sunan herkes ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Yozgatlılar, Arapaşı, A. Deniz Atabay, Nuh Ali Yılmaz
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yozgatlılar yöresel yemeklerini etkinlikle tanıttı
Yozgatlılar yöresel yemeklerini etkinlikle tanıttı
Yorumlar
Haber Yazılımı