Haber Detayı
14 Mart 2017 - Salı 18:19 Bu haber 1006 kez okundu
 
Yöresel Lezzetler Festivali Novada’da başlıyor
Türkiye’nin her bölgesinden özel tatlarla Yöresel Lezzetler Festivali 15-26 Mart tarihleri arasında Novada Outlet Söke’de gerçekleşiyor.
KÜLTÜR Haberi
Yöresel Lezzetler Festivali Novada’da başlıyor

AYDIN- Ege mimarisinin sıcaklığı ve zengin marka karmasıyla açık havada alışveriş keyifi yaşatan Novada Outlet Söke, 15-26 Mart tarihleri arasında Türkiye’nin her bölgesinden gelecek yöresel lezzetler festivaline ev sahipliği yapıyor.

Ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla bir araya getiren Novada Outlet Söke, Gaziantep, Trabzon, Malatya, Siirt, İzmit, Isparta, Antakya, Muğla, Şanlıurfa ve daha birçok şehrin kendine has lezzeti, dokusu ve kültürünün yer aldığı Yöresel Lezzetler Festivali’ni bölge halkıyla buluşturacak. Festivalde, Türkiye’nin özel tatları Novada’nın renkli ortamında üreticiden tüketiciye direkt olarak sunulacak.

Bölgenin ilk açık hava konseptli outlet alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan ve her yaştan ziyaretçisinin dolu dolu bir gün geçirmesini sağlayacak şekilde planlanan Novada Outlet Söke; tarihi dokuların, lezzetlerin ve eğlencenin keyfine varmak için herkesi festivali deneyimlemek için alışveriş merkezine davet ediyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Novada Söke, Yöresel lezzetler festivali
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yöresel Lezzetler Festivali Novada’da başlıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı