Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
04 Şubat 2015 - Çarşamba 12:35 Bu haber 774 kez okundu
 
Yönden’den MHP’ye ziyaret
Didim Kaymakamı İskender Yönden, iade-i ziyaretler kapsamında MHP Didim İlçe Teşkilatını ziyarette bulundu.
EKONOMİ Haberi
Yönden’den MHP’ye ziyaret

Didim Kaymakamı İskender Yönden iade-i ziyaretler kapsamında MHP Didim İlçe Teşkilatını ziyarette bulundu. Ziyarette Kaymakam Yönden’i MHP İlçe Başkanı Levent İlter, İlçe Yöneticileri ile Belediye Meclis üyeleri karşıladı.

Ziyarette konuşan Kaymakam Yönden kendisine ziyaret eden siyasi partiler ile kurumları belli zaman dilimlerinde iade-i ziyarette bulunduklarını belirterek “Siyasi partiler yasal kurumlar; Onlarla istişare yaparak halkın sorunlarını öğrenmek ve çözüm yolları konusunda atılacak adımları öğrenmek önemli; Kapımız bizim herkese açık, biz halkın sorunlarının çözümü için buradayız. Zaman zaman bu tür halk ziyaretleri de yapıyoruz; vatandaşın bizi tanımadan sorunlarını anlatması da önemli. Zaten makamda oturmayı seven birisi de değilim. Halkla iç içi olmak daha önemli” dedi.

MHP Didim İlçe Başkanı Levent İlter de yapılan ziyaretten dolayı Kaymakam Yönden’e teşekkür ederken “Vatandaş siyasi partilerden ilgi ve destek istiyor. Bizde 30 Mart yerel seçimlerinde siyasete girdik; halen de halkla iç içe olmaya devam ediyoruz. Sorunları dinliyoruz ve çare olmaya çalışıyoruz. Bunun takdiri vatandaşa ait; Biz yönetmeye talip olan insanlar olarak halkla birlikte olmamız lazım. Atanmışlarla seçilmişlerin birlikte hareketi çok önemli" dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: MHP, İskender Yönder
Yorumlar
Haber Yazılımı