301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 17:48 Bu haber 573 kez okundu
 
Yollar hasat mevsimine hazır
Aydın Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında yer almaya devam ettiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Yollar hasat mevsimine hazır

AYDIN- Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, Aydın ekonomisinin belkemiğini oluşturan zeytin, kestane, incir, ceviz, kiraz bahçelerine ulaşımı kolaylaştırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Aydın'ın Efeler, İncirliova, Germencik, Yenipazar, Karpuzlu, Koçarlı, Kuyucak, Sultanhisar, Nazilli, Karacasu, ve Çine ilçelerinden vatandaşların sebze-meyve bahçelerinin yollarının yapılmasıyla ilgili taleplerini değerlendiren büyükşehir belediyesi ekipleri, geceli gündüzlü çalışarak yolları hazırladı.

Vatandaşların taleplerini değerlendiren Aydın Büyükşehir Belediyesi, sebze-meyve hasadı öncesi nisan ve mayıs aylarını çiftçilerin yollarını yenilemeye ayırarak hasat mevsimi öncesi vatandaşların işlerini kolaylaştırdı. İncir ve kiraz hasadı öncesinde bahçe yolları yapılan çiftçiler ise çalışmalardan oldukça memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Çalışmalara plan ve program kapsamında devam ediliyor

Çiftçilerin ihtiyaçlarına büyükşehir belediyesi tarafından hızlıca yanıt verildiğinin altını çizen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu "Vatandaşlarımızla ve muhtarlarımızla buluşmalarımızda bahçe yollarının yapılması talep edildi. Bizler de planlamalarımızı buna uygun yaparak hasat mevsimi öncesi yolları yaparak çiftçilerimizin isteklerini yerine getiriyoruz. Çiftçilerimizin yüzü gülerse bizim de yüzümüz güler. Çiftçimizin yüzünü güldürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir Belediyesi, Bahçe yolları, Hasat, Özlem Çerçioğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yollar hasat mevsimine hazır
Yorumlar
Haber Yazılımı