Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 10:12 Bu haber 1884 kez okundu
 
Yılmaz’dan AYESOB Başkanı Çetindoğan’a ziyaret
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Ayın İl Müdürü Zeynep Yılmaz, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan’ı makamında ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
Yılmaz’dan AYESOB Başkanı Çetindoğan’a ziyaret

AYDIN - Ziyarette 7143 sayılı Kanun kapsamında yapılandırılan SGK alacaklarının 2018 yılı Aralık ve 2019 yılı Ocak ödenmesi gereken taksit ödeme sürelerinin 2019 yılı Şubat ayı sonuna kadar uzatıldığını aktaran SGK Müdürü il Müdürü Zeynep Yılmaz, ayrıca 4/b Bağ-Kur ve primini kendisi ödeyen diğer sigortalıların ihya edilen süreler için 28 Şubat 2019 tarihine kadar en yakın SGK’ya müracaat ederek hesaplanacak tutarı ödemeleri halinde yapılandırma haklarının devam edeceğini bildirdi.

Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan ise, SGK İl Müdürü Zeynep Yılmaz’ın ziyaretinden dolayı son derece memnun olduğunu dile getirerek, “7143 sayılı Kanun kapsamında yapılandırılan SGK borçları ödeme sürelerinin uzatılması, esnaflarımız için önemli bir durumdur. Şu ana kadar yararlanamayan esnaflarımız için iyi bir fırsattır. Hemen en yakın SGK’ya müracaat ederek yararlanmalarını isterim” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Zeynep Yılmaz, AYESOB, Selahittin Çetindoğan
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yılmaz’dan AYESOB Başkanı Çetindoğan’a ziyaret
Yılmaz’dan AYESOB Başkanı Çetindoğan’a ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı