Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 16:57 Bu haber 370 kez okundu
 
Yeni bir proje ihaleye çıkıyor
Söke’nin yeni ticari ve yaşam alanı ihaleye çıkıyor
GÜNCEL Haberi
Yeni bir proje ihaleye çıkıyor

AYDIN- Söke Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yeni alışveriş ve yaşam alanı projesinde, ihale zamanının geldiği bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, otogar arkasında yer alan ticari alanda yer alan mekanlar, sahiplerini yapılacak ihale ile bulacak. İhalenin 18 Ekim 2017 Çarşamba günü Söke Belediye Meclis Salonu’nda yapılacağı belirtildi.

Söke Belediyesi tarafından ihale ile kiraya verilecek iş yerleri için başvurular devam ediyor. Söke’nin yeni alışveriş ve yaşam alanında yer almak isteyenlerin Söke Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden gerekli detaylı bilgileri edinebilecekleri belirtildi.

Yenicami Mahallesi’nde Santral Garaj ve Çarşamba Pazarı’na yakınlığı ile dikkat çeken alış veriş merkezi, Söke’de yeni bir yaşam alanının da adresi olacak. Söke Belediyesi yeni ticari alanlar projesi Sökeli esnafa yeni bir iş sahası ve istihdam yaratacak. Söke Belediyesi’nin çeşitli iş kollarını bir araya getirerek, ilçe merkezinde, Sökelilerin yeni bir buluşma noktası yaratmayı amaçladığı merkezde çevre düzenlemesi çalışmaları da yapıldı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Yeni bir proje, ihale, Süleyman Toyran,
Yorumlar
Haber Yazılımı