301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 20:12 Bu haber 781 kez okundu
 
Yelken Şampiyonası tamamlandı
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı’nın faaliyet programında yer alan Okul Sporları Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Türkiye Yelken Şampiyonası, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Didim’de gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
Yelken Şampiyonası tamamlandı

AYDIN- Didim Kaymakamlığı, Didim Belediye Başkanlığı ve Didim Yat ve Yelken Spor Kulübü’nün katkılarıyla ve Türkiye Yelken Federasyonu Başkanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilen Yelken Türkiye Şampiyonası 12 – 13 Mayıs 2018 tarihlerinde Didim Altınkum’da tamamlandı.

Yelken Şampiyonası Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Aydın’da ilk defa gerçekleştirilen Türkiye Yelken Şampiyonası’na ülke genelinde 308 sporcu katıldı. Didim Altınkum denizi yelken yarışları ile renkli görüntülere sahne oldu.

Optimist küçükler kız, optimist küçükler erkek, optimist yıldızlar kız, optimist yıldızlar erkek, techno 293 yıldız kız, techno 293 yıldız erkek, techno 293 küçük kız, techno 293 küçük erkek, techno 293 genç kız, techno 293 genç erkek, laser 4.7 genç kız, laser 4.7 genç erkek ve laser radial genç erkek kategorilerinde gerçekleşen yarışmalar sonucunda derece elde eden sporculara Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalya ve başarı belgesi takdim edildi.

Sporcular Madalyaları Kaymakam’ın Elinden Aldılar

13 Mayıs 2018 Pazar günü tamamlanan Okul Sporları Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Türkiye Yelken Şampiyonası’nın ardından derece elde eden sporculara madalyalarını Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Didim Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Ulusoy, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okulsporları Şube Müdürü Hamide Ercan, Okulsporları İl Temsilcisi Ayhan Afşar, Türkiye Yelken Federasyonu Yetkilisi Harun Ergün, Yarışma Başhakemi Önder Tosun ve Didim Yat ve Yelken Kulübü Başkanı Leyla Kantarcı takdim etti.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okulsporları Türkiye Yelken Şampiyonasına katılan tüm sporculara başarılar diledi ve derece elde eden sporcuları tebrik etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Yelken Şampiyonası, Mehmet Türköz, Hüseyin Ulusoy
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yelken Şampiyonası tamamlandı
Yelken Şampiyonası tamamlandı
Yelken Şampiyonası tamamlandı
Yelken Şampiyonası tamamlandı
Yelken Şampiyonası tamamlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı