Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
23 Aralık 2018 - Pazar 16:12 Bu haber 3931 kez okundu
 
Yazarlar okurla buluştu
Kuşadası’nda “ Yazarlar Buluşuyor “ isimli söyleşi yapıldı
KÜLTÜR Haberi
Yazarlar okurla buluştu

AYDIN- Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi “Yazarlar Buluşuyor” başlığı ile düzenlenen söyleşiler dizisinin ikincisine ev sahipliği yaptı.

Yazar Ese Katrancı, Nazmiye Yıldırım ve Özgür Büyüktanır’ın konuşmacı olarak katıldığı, moderatörlüğünü ise Mesut Kara'nın yaptığı söyleşide, Katrancı, Yıldırım ve Büyüktanır katılımcılara yazdıkları kitaplar hakkında bilgi verdi.

Söyleşinin ilk konuşmacısı Yazar Ese Katrancı, ilk kitabı olan Neriya hakkında katılımcılara bilgi vererek bir kitabın baskı sürecinin en az yazım süreci kadar zor olduğunu ifade etti. Yazılarında güncel siyasi olaylara büyük yer verdiğini belirten Katrancı 2. kitabının baskı aşamasında olduğunu kaydetti.

Katrancı’nın ardından konuşan yazar Nazmiye Yıldırım ise, Kuşadası Belediyesi’ne organizasyona verdiği destekten dolayı teşekkür ederek katılımcılara kitabı “9 Yıl 10 Ay Süren Doğum Sancısı” hakkında bilgi, verdi.

Yazar Büyüktanır da, “Bir Asırlık Öykü” isimli ilk kitabını geçtiğimiz aylarda beyincik erimesi (NCL) hastalığından kaybettiği oğlu Aras’ın hastalık sürecine katkı sağlamak için kaleme aldığını belirterek, bugün de kampanyasını oğlu gibi ölümcül hastalıklarla mücadele veren çocuklar için devam ettirdiğini ifade etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Yazarlar, Ese Katrancı, Nazmiye Yıldırım, Özgür Büyü
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yazarlar okurla buluştu
Yazarlar okurla buluştu
Yazarlar okurla buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı