301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 11:16 Bu haber 818 kez okundu
 
Yaz konserlerine yoğun ilgi
Aydın’ın Didim ilçesinde, turizm sezonuyla birlikte organize edilen yaz konserleri büyük ilgi görüyor.
MAGAZİN Haberi
Yaz konserlerine yoğun ilgi

AYDIN– Didim Fener'de düzenlenen konserde, yerel sanatçılardan akordeonda Ertuğrul Sonal, ritimde Alper Kökşen ve Didim Sanat Müziği Korosu (Dim-Der) Sanatçısı Ebru Kalem’den oluşan grup eserlerini hayranları eşliğin de verdi.

Turizm sezonunda tatil için Didim’i tercih edenlerin, düzenlenen yaz konserlere karşı müzikseverlerin yoğun ilgisinin olduğunu belirten akordeon sanatçısı Ertuğrul Sonal, 41 bir yıldır sahnelerde müzikle uğraştığını ifade ederek, müzik evrensel olup insan hayatın da çok önemli bir yer teşkil ettiğini ve hayatın bir parçası olduğunu belirti.

Didim Sanat Müziği Korosu Sanatçısı Ebru Kalem de, çocukluğundan beri müziğe karşı ilgisinin olduğunu ifade ederek, yaz konserlerinde de sahne aldığını ve 5 yıldır Didim Sanat Müziği Korosu’nda müzik icra ettiğini söyledi.

Sanatçı Alper Kökşen de bir çok enstrüman çaldığını, 15 yıldır müzikle iç içe olduğunu özellikle ritm üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdığını ifade ederek, düzenlenen yaz konserlerini insanların beğeni ile dinlediğini ve Didim de yoğun bir turizm sezonun yaşandığını ifade etti

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, Yaz konserleri, Ebru Kalem, Alper Kökşen
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yaz konserlerine yoğun ilgi
Yorumlar
Haber Yazılımı