Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 19:18 Bu haber 1935 kez okundu
 
Yavuzlar İnşaat da ‘Bir Fidan Bir Nefes’ dedi
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen 'Geleceğe Nefes Ol' fidan dikme kampanyası projesi kapsamında, Aydın Ovaeymir Mahallesi uygulama alanında fidan dikimi gerçekleştirildiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Yavuzlar İnşaat da ‘Bir Fidan Bir Nefes’ dedi

Rıdvan Eşin

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin her yerinde 11’inci ayın 11’inde 11 milyon fidan dikiminin gerçekleştirildiği dev projeye Yavuzlar İnşaat da fidan dikerek katıldı.

Kurulduğu günden bu yana pek çok sosyal sorumluluk projesine bizzat veya dolaylı olarak katkı sağlayan Yavuzlar İnşaat A.Ş. doğa ve çevre bilinci açısından çok önemli olan “Geleceğe Nefes” kampanyasında da yer aldı.

Aydın Orman İşletme Müdürlüğü’nce belirlenen fidan dikim alanlarından Ovaeymir Emine Erdoğan Bereket Ormanı’ndaki fidan dikim etkinliğine katılan Yavuzlar İnşaat Kurumsal İletişim Sorumlusu Kadriye Seyrek yurt genelinde 2023 farklı noktada gerçekleştirilen ve 7’den 70’e milyonlarca vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği 11 milyon ağaç “Geleceğe Nefes” fidan dikme organizasyonuna Yavuzlar İnşaat A.Ş. adına katkı sağlamış olmanın heyecanını yaşadığını söyledi.

Fidan dikme seferberliğine Yavuzlar İnşaat A.Ş. adına katılan Yavuzlar İnşaat Kurumsal İletişim Sorumlusu Kadriye Seyrek törende fidan dikimi gerçekleştirdikten sonra çevrenin ve doğanın önemini kavrayan her insanın bu önemli kampanyaya karşı duyarlı olması gerekliliğinin altını çizdi. Seyrek “Yavuzlar İnşaat tüm yatırımlarında doğal çevrenin korunmasını önemseyen doğa dostu projeler oluşturuyor. Gelecek nesillere kalacak uzun vadeli projelere imza atan bir firma olmanın sorumluluğunun en çok da çocuklarımıza ve torunlarımıza miras bırakacağımız yeşil ve yaşanabilir bir çevre olduğunun bilincindeyiz. Bu da bizim çevre konusundaki sorumluluğumuzu iki kat arttırıyor” dedi. Seyrek sözlerine “Yeşil bir Türkiye, yeşil bir Aydın için” fidan dikme organizasyonuna katılmalarının ve bu heyecan verici projeye katkı sağlamış olmalarının gurur verici olduğunu belirterek devam etti.

Yavuzlar İnşaat’ın Sosyal Sorumluluk Projeleri Devam Edecek

Yavuzlar İnşaat’ın doğaya ve çevreye son derece duyarlı bir firma olduğunu ve bu konudaki tutumunun sözde değil özde olduğunu hemen her fırsatta attığı adımlarla somut kazanımlara dönüştürdüğünü belirten Seyrek, özellikle doğal çevrenin korunması anlamında gerçekleşecek tüm projelere destek vermenin firma açısından öncelikle önem verdikleri bir konu olduğunu vurgulayarak bu tarz organizasyonlarda bulunmaya devam edeceklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Yavuzlar İnşaat, Fidan dikimi, Kadriye Seyrek
Yorumlar
Haber Yazılımı