Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 17:34 Bu haber 1488 kez okundu
 
Yaşlı kadına ışık oldu
Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley, 73 yaşındaki Fatma Karakaya’nın görmeyen gözünü ameliyat ettirerek yaşlı kadına ışık oldu.
SAĞLIK Haberi
Yaşlı kadına ışık oldu

Rıdvan Eşin

AYDIN  - Ameliyat sonrası Karakaya’yı evinde ziyaret eden Kaymakam Soley, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Aydın’ın Karacasu İlçesi Bereketli Mahallesi’nde yaşayan 3 çocuk annesi 73 yaşındaki Fatma Karaya, yıllar önce sol gözünü kaybetti. Katarakttan dolayı da sağ gözü kapanma noktasına gelen Karakaya’nın yardımına Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley koştu.

Karakaya’yı Aydın Özel Göz Hastanesi’nde ameliyat ettiren Soley, yaşlı kadının tekrar görmesini sağladı. Soley, ameliyat sonrası Karacasu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mustafa Geçmez ile Fatma Karakaya’yı evinde ziyaret etti.

Kaymakam Soley ve ameliyatında tüm emeği geçenlere teşekkür eden Fatma Karakaya, “Kaymakamız mahallemize yaptığı bir ziyarette gözlerimin durumunu öğrendi ve hemen ameliyat edilmem için talimat verdi. Benimle çok güzel ilgilendiler ve dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum. Diğer rahatsızlıklarım için de tedavi olmamı sağlıyor. Hakkını ödeyemem çok emeği geçti. Allah bin kere razı olsun” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Karacasu, Ahmet Soley, Fatma Karakaya, Ameliyat
Yorumlar
Haber Yazılımı