301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 16:26 Bu haber 648 kez okundu
 
Yarı finaller tamamlandı
Türkiye Hentbol Federasyonu’nun 2018 yılı faaliyet takviminde yer alan Küçükler Kız – Erkek Hentbol Türkiye Yarı Final Müsabakaları Kuşadası Spor Salonu’nda tamamlandı.
SPOR Haberi
Yarı finaller tamamlandı

AYDIN- Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Kuşadası Spor Salonu’nda 26 – 28 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen şampiyonaya kızlarda ve erkeklerde 4’er takım olmak üzere toplam 8 takım katıldı.

Kızlarda, Denizli Sarayköy Gençlik Spor Kulübü, Manisa Turgutlu Belediye Spor Kulübü, Muğla Yalıkavak Spor Kulübü ve İstanbul Sahil Gençlik Spor Kulübü takımları mücadele etti. Erkeklerde ise, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü, Muğla Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, İzmir Çovak Gençlik Spor Kulübü ve İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü takımları Türkiye Şampiyonluğu’na çıkabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Dört gün boyunca Kuşadası Spor Salonu’nda gerçekleşen yarı final müsabakalarının ardından kızlar kategorisinde 1’inci İstanbul Sahil Gençlik Spor Kulübü, 2’nci Muğla Yalıkavak Spor Kulübü ve 3’üncü Denizli Sarayköy Spor Kulübü oldu.

Erkekler kategorisinde ise 1’inci İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, 2’nci Muğla Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ve 3’üncü İzmir Çovak Gençlik ve Spor Kulübü oldu.

Küçükler Kız – Erkek Hentbol Yarı Final Müsabakaları’nda ilk üç dereceyi elde eden kız ve erkek takımları Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazandılar.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yarı final müsabakalarında derece elde eden takımları tebrik etti ve Türkiye Şampiyonasında başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Hentbol Türkiye Yarı Finalleri
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yarı finaller tamamlandı
Yarı finaller tamamlandı
Yarı finaller tamamlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı