301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 12:55 Bu haber 461 kez okundu
 
Veteriner hekimler iftarda buluştu
Aydın Veteriner Hekimler Odası tarafından geleneksel hale getirilen iftar programı bu yıl Kızılcaköy’de gerçekleştirildi.
GÜNCEL Haberi
Veteriner hekimler iftarda buluştu

AYDIN- Aydın’ın 17 ilçesinde görev yapan veteriner hekimlerin katıldığı iftar yemeğinde aynı sofrada buluşan veteriner hekimler hasbıhal etti.

Geleneksel hale getirilen iftar yemeği buluşmasında kısa bir konuşma yapan Aydın Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muharrem Uçmaklıoğlu, davete katılanlara teşekkür ederek, “Yıllar önce Ramazan ayı dolayısıyla başlattığımız iftar buluşması geleneksel hale geldi. Aydın Veteriner Hekimleri Odası olarak geniş bir aileyiz. Mesleğimize özel günlerde bir araya geliyoruz. Ramazan ayında da bir akşam birlikte iftar yapıp hasbıhal ediyoruz. Her mesleğin zorluğu olduğu gibi bizim mesleğin de kendine has bir takım zorlukları var. Her ne kadar veterinerlik tek başına yapılan bir meslek olarak gözükse de ailelerimiz de aslında bu mesleğin sıkıntılarını bizzat yaşıyor. Mesai mefhumunun olmadığı bu meslekte gerek gecenin bir vakti, gerekse sofra başında veya bir programın ortasında hepimiz bir vakaya ayrılmak zorunda kalabiliyoruz. Bunun yanında halk sağlığı için de önemli görevler yürütüyoruz” diye konuştu.

İftar programına Veteriner hekimlerin yanı sıra Tarım İl Müdürlüğü ve ADÜ Veteriner Fakültesi yetkilileri de yoğun ilgi gösterdi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Veteriner Hekimler, Muharrem Uçmaklıoğlu, İftar yemeği
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Veteriner hekimler iftarda buluştu
Veteriner hekimler iftarda buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı