Haber Detayı
14 Mart 2018 - Çarşamba 18:09 Bu haber 639 kez okundu
 
Vergiciler, Borsayı ziyaret etti
Aydın Vergi Dairesi, Aydın Ticaret Borsası’na ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
Vergiciler, Borsayı ziyaret etti

AYDIN- Aydın Vergi Dairesi Başkanı Vekili Cemil Müsevitoğlu, Aydın Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu

Gerçekleşen ziyarete Grup Müdürü Yusuf İpekçi, Grup Müdür V. Mustafa Çelik, Güzelhisar Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Atalay, Efeler Vergi Dairesi Müdürü Alper Çetin ve Denetim Koordinasyon Müdürü Ali Çakır katıldılar.

Vergi Dairesi Başkanı Vekili Cemil Müsevitoğlu ve beraberindeki heyeti; Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Yıldız ve Mustafa Akdam, Meclis Üyesi Rıza Uyar ile Genel Sekreter Neslihan Koç karşıladı.

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Vekili Cemil Müsevitoğlu, “Çalışmalarımızda, mükelleflerin sorumluluk ve hakları konusunda bilinçlendirilmesi konularına önem veriyoruz. Klasik yönetim anlayışının dışına çıkarak, ortaklarını dinleyerek, çözüm arayan bir kurum olduk. Aydın Ticaret Borsası dinamik ve enerjisi yüksek bir kurum, yaptıkları çalışmalar ile ilimizde önemli bir yere sahiptir. Yönetim Kurulu Başkanlığınızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ise, verginin, ekonominin büyümesi ve toplumun kalkınmasındaki rolünün önemli olduğuna değinerek, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu ve heyete teşekkürlerini ifade etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Borsa, Cemil Müsevitoğlu, Fevzi Çondur, A. Bahri Erdel
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vergiciler, Borsayı ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı