Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 18:10 Bu haber 667 kez okundu
 
Vatandaş istiyor, Efeler Belediyesi yapıyor
Efeler Belediyesi, M. Fatih Atay’ın göreve gelmesinden sonra sıkı çalışmalarına devam ettiği, Osman Yozgatlı Mahallesi’nde bozuk olan yolların, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince plan-program dahilinde yenilenmekte olduğu bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Vatandaş istiyor, Efeler Belediyesi yapıyor

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Efeler’in Osman Yozgatlı Mahallesi yeni çehresine kavuşuyor. Mahalle sakinlerinin şikayet ve talebi üzerine Efeler Belediyesi, sıkça kullanılan ve minibüs güzergahı olan 1202 Sokak’taki parke taşı yenileme çalışmalarına bugün itibariyle başladı.

VATANDAŞIN SESİNE KULAK VERİYORUZ

Osman Yozgatlı Mahallesi gibi birçok mahallede yol bakım-onarım çalışmalarının gerçekleştiğini belirten Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Vatandaşın sesine kulak veriyoruz çünkü seçim döneminde Efeler’i, Efeler halkı ile yöneteceğimizin sözünü vermiştik. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, bozuk olan yolların incelemelerini gerçekleştiriyor ve onarım çalışmalarına başlıyor. Uzun bir süre bakımsız kalan 1202 Sokak’ta çalışmalara başladık. Buradaki çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Başkan Atay sözlerine şu şekilde devam etti:

“Osman Yozgatlı Mahallesi’nde altyapı çalışmaları da devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bu çalışmaları yakından takip ediyor. Altyapı çalışmalarının sona ermesinin ardından ihtiyaç duyulan bölgelerde yol bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirilecek.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Efeler Belediyesi, M. Fatih Atay, Yol çalışması
Yorumlar
Haber Yazılımı