Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
01 Mart 2017 - Çarşamba 17:53 Bu haber 1190 kez okundu
 
Valilik’ten Kaymakam açıklaması
Aydın Valiliği, Karacasu kaymakamı Güher Sinem Büyükalçacı’ya yönelik eleştirilere yanıt verdi.
GÜNCEL Haberi
Valilik’ten Kaymakam açıklaması

AYDIN- Bazı yerel basın organlarında ve internet sitelerinde Karacasu Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı ile ilgili haberlere yer verilmesi üzerine açıklama yapılması gereği duyulduğu belirtilen yazılı açıklamada, “Bilindiği üzere Kaymakamlar bir ilçenin en büyük Mülki İdare Amiri konumundadırlar. Görev yaptıkları ilçelerde kamu hizmetlerinin aksamadan ve sağlıklı yapılabilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasından sorumludurlar. Bu kapsamda Karacasu Kaymakamımız Güher Sinem Büyüknalçacı Karacasulu vatandaşlarımıza hizmet etmenin gayreti içerisinde denetimlerini ve çalışmalarını mesai mefhumu tanımadan canla başla yerine getirmektedir” denildi.

Kaymakam Büyüknalçacı’nın tek derdinin vatandaşlara hizmet etmek olduğu vurgulanan açıklamada, “Kaymakamımızı bazı siyasi kesimlerin hedef tahtasına oturtarak yıpratma politikası gütmeleri ne siyaset kurumuna nede Karacasulu vatandaşlarımıza herhangi bir fayda sağlamayacaktır.

Bu kapsamda Siyasi Erkânın Valiliğimizle herhangi bir bilgi paylaşımında bulunulmadan, üstelik Kadın Yöneticilere karşı daha duyarlı ve pozitif ayrımcılık gereği de ortada iken Kaymakamımızın Basın kanalıyla muhatap alınması yakışık almamaktadır” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Karacasu, Güher Sinem Büyüknalçacı, Aydın Valiliği
Yorumlar
Haber Yazılımı