Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
03 Eylül 2020 - Perşembe 11:24 Bu haber 1677 kez okundu
 
Uysal Çifti Bir Ömre ‘evet’ dediler
Düğüne Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da katılarak mutlu çifti yalnız bırakmadı.
YAŞAM Haberi
Uysal Çifti Bir Ömre ‘evet’ dediler

Rıdvan Eşin

Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Uysal, gönlünü kaptırdığı Rahime Şimşek ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi. Düğüne Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da katılarak mutlu çifti yalnız bırakmadı.

Kuyucak’ta bulunan Obam Restoran’da gerçekleştirilen düğün töreni ile Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Uysal ve Rahime Şimşek dünya evine girdi. Korana Virüs(COVİT-19) tedbirlerine uyularak yapılan düğüne çok sayıda siyasetçi, Uysal ve Şimşek ailesi, yakınları katıldı.

         

Düğünde Uysal çiftinin şahitliklerini Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Şahsettin Polat, Demokrat Parti Aydın İl Başkanı Serhat Emanet, Demokrat Parti Kuyucak İlçe Başkanı Mustafa Tütüncüoğlu,  DEVA Partisi Aydın İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker, yaparken, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan ve MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık da düğüne katılarak çiftin mutluluklarına ortak oldu.

     

GENEL BAŞKAN UYSAL MUTLULUK DİLEDİ

Düğünde Türk sanat müziğinden en güzel eserleri seslendiren Hicaz Grubu, davetlilere müzik ziyafeti çekti. Bir ömür boyu mutluluğa en yüksek sesle evet diyen Uysal çifti, hayatlarının en önemli imzasıyla dünya evine girmiş oldu. Nikah töreninin ardından konuşma yapan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Mustafa ve Rahime Uysal çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Demokrat Parti, Mustafa Uysal, düğün
Yorumlar
Haber Yazılımı