Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 15:18 Bu haber 765 kez okundu
 
Usta hırsızlar iş başındaydı
Aydın’da dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce hırsızlık amacıyla çalınan bakır kablolar bölgenin iletişimini kesti. Kablolar alarm sistemli olmasına rağmen onlarca metre tel çalarak kısa sürede bölgede uzaklaşan hırsızların yakalanması için ekiplerin çalışma başlattığı bildirildi.
ASAYİŞ Haberi
Usta hırsızlar iş başındaydı

AYDIN- Edinilen bilgiye göre, Aydın Efeler İlçe Merkezi Kuyulu yolu üzerinde bulunan telefon hatları kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kesildi. Son günlerde her gece bir bölgede, bakır kablolarını satmak amacıyla telefon tellerinin çalındığını belirten yetkililer, “Hırsızlar,  çaldıkları her kilo kabloda 10-15 lira hurda bakır parası almak uğruna milli servete binlerce liralık zarar veriliyor. Her hırsızlık olayından sonra da birçok yerleşim bölgesinin iletişimi kesiliyor” diye konuştular.

“AYAK İZLERİ VE AĞAÇLARDAKİ İZLERDEN KAYIT ALINACAK”

Yaşanan kablo hırsızlığından sonra bölgeye gelen polis ekipleri, hırsızların kablo çalarken çalışma yaptıkları bölgede iz ve delil çalışması yaptı. Hırsızlar yöntemleri ve bıraktıkları izlerden yakalanmaya çalışılacak.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, bakır kablo soygunu, Kuyulu yolu, hırsızlık
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Usta hırsızlar iş başındaydı
Yorumlar
Haber Yazılımı