Haber Detayı
25 Ağustos 2017 - Cuma 10:17 Bu haber 1037 kez okundu
 
Ümmet Akın, Büyükşehir adaylığını açıkladı
Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını KUTO’yu ziyarette açıkladı.
SİYASET Haberi
Ümmet Akın, Büyükşehir adaylığını açıkladı

AYDIN- Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, beraberindeki heyetle birlikte Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ı makamında ziyaret etti.

MHP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, İlçe Başkan yardımcısı Faik Akkuş ve Kadın Kolları Başkanı Belgin Dağyaran’ın da eşlik ettiği ziyarette, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Namık Kemal Daylan, Yönetim Kurulu Üyeleri Seydi Yıkılmaz, İrfan Yiğit, Müslüm Yıldırım, Ahmet Semih Arcan ve Mali Danışman Mustafa Oğuzkaan da hazır bulundu.

Önümüzdeki seçimlerde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu söyleyen Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, Aydın’a, bilimsel verilerle güçlü ve güçsüz taraflarını araştırarak hizmet vermek gerekir dedi ve Aydın’ın ağır sanayiye ihtiyacı olmadığını belirtti. Belediye bütçesinden turizmin ağırlıklı olarak yararlanması gerektiğini söyleyen Akın, “Dünya ile aynı anda uzaklara bakmak lazım, biz bunun için yola çıktık” dedi.

Kendisine hayırlı olsun dileklerini ileten Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Büyükşehir Belediyesi’nin, ilçelerde de paydaşlarla işbirliği yapması gerektiğinin altını çizdi ve şu an Kuşadası’nda yaşanan çoğu sorunun “Salı Pazarı yolu ve sezon ortasına kadar plajlarda yaşanan sorunlar” gibi, bundan kaynaklandığını belirtti.

Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin daha verimli olabilmesi için mutlaka işbirliği ve görüş alışverişi yapılması gerektiğini söyleyen Akdoğan, ziyaretin sonunda Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın’a Kuşadası Prestij Kitabi hediye etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Germencik, Ümmet Akın, KUTO'yu ziyaret
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ümmet Akın, Büyükşehir adaylığını açıkladı
Ümmet Akın, Büyükşehir adaylığını açıkladı
Yorumlar
Haber Yazılımı