Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 13:59 Bu haber 935 kez okundu
 
Ümmet Akın, afişlerinin sökenleri tespit ediyor
Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, bir süredir afişlerinin sökülerek yerinden kaldırıldığını, konuyla ilgili incelemelerde sona gelindiğini bildirdi.
SİYASET Haberi
Ümmet Akın, afişlerinin sökenleri tespit ediyor

AYDIN- Yazılı bir açıklama yapan Ümmet Akın, “Afişleri çalan 21 BD 038 plakalı aracın, belediyelere taşeron hizmet veren bir temizlik şirketine ait olduğu tespit edilirken, kafalarda soru işaretleri oluştu” dedi, konuyu yargıla taşıyacaklarını belirterek tepki gösterdi.

Yaşananları değerlendiren Akın, yerel seçim öncesinde rakiplerinin son çırpınışları olduğunu söyledi. Akın, “Bizim 2 yıldır Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olarak ilimizde yaşayan her ferdin yarınlarını gözeterek geliştirdiğimiz projeler ortadadır. Biz makam ve mevki düşkünü değiliz, bilge liderimiz Sayın Doktor Devlet Bahçeli, bizi Efeler Belediye Başkan Adaylığına layık görmüştür. Hiçbir çirkin provokasyona kapılmadan projelerimizle Efeler halkımıza hizmet için göreve talibiz. Afişlerimizi söküp yırtıp kaldıranlar Aydın halkının vicdan terazisinde acaba bizi yok sayabiliyorlar mı? Biz Efeler‘de gönüller kırmaya değil, gönüller yapmaya geldik. Seçimlere yaklaşık iki buçuk hafta kala şahsımıza karşı yapılan bu saldırgan tutumları Efeler halkının vicdanına bırakıyorum” ifadelerini kullandı.

“MAŞALAYANLARIN KİMLER OLDUĞUNU BİLİYORUZ”

“Bu afiş saldırganlarını maşalayanların kimler olduğunu çok iyi biliyoruz” diyen Akın, şunları kaydetti: “Yüce Türk adaleti, bu provokatörler hakkında gereğini en kısa zamanda yapacaktır. Efeler halkımıza güveniyorum, ayağımıza çelme takmaya çalışanlara karşı topyekûn beraber, birlikte, bir olmaya davet ediyorum. Bizler, Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne şikâyette bulunarak MOBESE kameralarının incelenmesini talep ettik. En kısa zamanda bunu kimin yaptırdığı ortaya çıkacak ve davacı olacağız.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Ümmet Akın, Seçim afişleri
Yorumlar
Haber Yazılımı