Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 19:39 Bu haber 675 kez okundu
 
Ulucan: Açıklamayı yapanı değil, yayınlayanı suçladı
Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından dün yapılan yazılı açıklamasında yayın kuruluşlarının hedef alınmasını tasvip etmediklerini ve kınadıklarını açıkladı.
GÜNCEL Haberi
Ulucan: Açıklamayı yapanı değil, yayınlayanı suçladı

AYDIN- Başkan Ulucan, “Aydın Ticaret Odası (AYTO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken’in yaptığı, ‘Aydın İnciri’nde, jeotermal kaynaklı olarak kükürt oranının yükseldiğine’ dair açıklamayı yayınlayan gazeteleri, ‘Gerçek dışı’ haber yapmakla itham eden Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkililerini kınıyoruz” dedi. Ulucan, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Gazeteciler, kendilerine açıklama yapan AYTO Başkanı Hakan Ülken’in iddialarını sayfalarına taşımışlardır. AYTO Başkanı’nın açıklamasına tepki göstermesi gereken Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri, maalesef Aydın Basını’nı hedef alarak gaf yapmıştır.

Aydın’da görev yapan gazeteciler ve Aydın’da yayın yapan gazeteler, Aydın ekonomisinin can damarı olan inciri kötülemek derdinde değildir ve asla da olmamıştır.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Cem Ulucan, ABGC,
Yorumlar
Haber Yazılımı