Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
06 Nisan 2019 - Cumartesi 17:44 Bu haber 2399 kez okundu
 
Uğur Dündar, Başkan Atay’ı ziyaret etti
Duayen Gazeteci Uğur Dündar, önceki dönem Denizli Milletvekili Melike Basmacı ve önceki dönem Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL Haberi
Uğur Dündar, Başkan Atay’ı ziyaret etti

AYDIN- Duayen Gazeteci Uğur Dündar ve Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'ın 25. Dönem Milletvekilliği döneminde birlikte çalıştığı önceki dönem Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil ve önceki dönem Denizli Milletvekili Melike Basmacı, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası, İzmir'de seçimi kazanan Belediye Başkanlarını ziyaret ettikten sonra, ilk durağı Efeler ilçesi oldu.

Yakın arkadaş oldukları bilinen Dündar, İrgil, Basmacı ve Atay birlikte yemek yediler.

Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, "31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Efeler Halkına kendimizi anlatmak için Efeler’i mahalle mahalle gezdik, çok çalıştık. Projelerimizi halkımıza anlattık. Halkımız emeğimizin karşılığını 31 Mart'ta sandıkta verdi. Geçtiğimiz Perşembe günü mazbatamızı aldık ve görevimize başladık. Telefonla arayarak ve makamımıza gelerek bizi tebrik eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Tabii ki en büyük teşekkürü bize güvenerek Efeler'i bize emanet eden Efeler Halkına ediyorum” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Mehmet Fatih Atay, Uğur Dündar, Ceyhun İrgil
Yorumlar
Haber Yazılımı