301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 13:17 Bu haber 2453 kez okundu
 
TÜSKA Akreditasyon Programı bilgilendirmesi yapıldı
Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) Başkanı Prof. Dr. Figen Çizmeci Şenel’in başkanlığındaki ekip tarafından akreditasyon programı bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.
SAĞLIK Haberi
TÜSKA Akreditasyon Programı bilgilendirmesi yapıldı

AYDIN– Toplantıya Diş Hekimliği Fakültesi Kalite Yönetim Birimi Üyeleri, ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesinden Kalite Yönetim Direktörü Arzu Karakaş Demir ve Keziban Çıtak Türkyılmaz, Denizli Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi İlgin Revna Kaytan ve Başhekim Yardımcısı Yasemin Bacaksız, Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Müge Çına Aksoy ve Bezmi Alem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Asiye Nur Dinçer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasında Rektör Yardımcı ve aynı zamanda Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Törün Özer, Diş Hekimliği Fakültesi hakkında çeşitli bilgiler vererek, ADÜ Diş Hekimliği Fakültesinin, Sağlık Turizmi alanında olduğu gibi diş hekimliğinde de akreditasyon alanında öncü kuruluş olması için yapılan çalışmaları anlattı. Prof. Dr. Özer, akreditasyonun, sağlık alanında hizmet kalitesinin ve hasta-çalışan memnuniyetinin artırılmasındaki önemini vurguladığı konuşmasının ardından toplantıya geçildi.

Toplantıda Prof. Dr. Figen Çizmeci Şenel, TÜSKA ve akreditasyon ile ilgili bilgiler verdi. Toplantıya Uluslararası Birim Sorumlusu Dr. İbrahim H. Kayral, Akreditasyon Programları Birim Sorumlusu Uzman Canan Cengiz, Akreditasyon Standartları Birim Sorumlusu Uzman Demet Gökmen Kavak, Kalite Yönetimi ve İyileştirme Birim Sorumlusu Dr. Öğretim Üyesi Keziban Avcı ve Kalite Yönetimi ve İyileştirme Birimi’nden Uzman Ceren Can’ın sunumlarıyla devam edildi. Kuşadası’nda bulunan ADÜ Diş hekimliği Fakültesi Sağlık Turizm Polikliniği gezisi ile program son buldu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, ADÜ, Kalite yönetimi, Figen Çizmeci Şenel, Arzu Karakaş Demir
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TÜSKA Akreditasyon Programı bilgilendirmesi yapıldı
TÜSKA Akreditasyon Programı bilgilendirmesi yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı