Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 10:34 Bu haber 1822 kez okundu
 
Topuklu Efe ve Tuncel, Söke’de el ele
Söke'de vatandaşlarla buluşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, önümüzdeki dönemde de Büyükşehir Belediyesi'nin Söke'ye yatırımlarının devam edeceğini söylediği bildirildi.
SİYASET Haberi
Topuklu Efe ve Tuncel, Söke’de el ele

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, “Söke de Aydın'ın diğer ilçeleri gibi daha iyi olacak” ifadesini kullanan Başkan Çerçioğlu'na ve Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel'e Sökeliler tam destek verdiklerini söyledi.

Başkan Tuncel'in seçim bürosunun açılışına katılan Başkan Çerçioğlu'na Sökeli vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Başkan Çerçioğlu'na CHP Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, CHP Söke İlçe Başkanı Hüseyin Akkaya ve sivil toplum örgütleri temsilcileri eşlik etti.

Açılışta bir konuşma yapan Başkan Çerçioğlu, öncelikle Sökeli Büyük Menderes'in taşması sebebiyle tarlaları sular altında kalan çiftçilere geçmiş olsun dileklerini iletti. Büyükşehir Belediyesi'nin Söke'ye 200 kilometre yol yaptığını, ASKİ'nin de 220 kilometre altyapı çalışması yaptığını hatırlatan Başkan Çerçioğlu, “Söke'ye 102 milyon liralık yatırım yaptık. Bence bu yaptığımız hizmetlerin en önemlisi Aydın'da hiçbir vatandaşımızın yatağa aç girmemesi, soğuktan üşümemesi” dedi.

“Şimdi gücümüzü birleştirdik Levent Başkanımla birlikte günde 18 saat çalışarak sizlere hizmet edeceğiz” ifadelerini kullanan Başkan Çerçioğlu, “Bu ittifakla ve sizlerin desteğiyle Söke de daha iyi olacak. Bizler Söke sevdalısıyız, Aydın sevdalısıyız” şeklinde konuştu.

Başkan Çerçioğlu ve beraberindeki heyet, alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Özlem Çerçioğlu, Levent Tuncel, Topuklu Efe
Yorumlar
Haber Yazılımı