Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Şubat 2018 - Pazar 10:04 Bu haber 1523 kez okundu
 
'Topuklu Efe Özlem Hanıma yakışıyor'
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret eden İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, övgü yağdırdı.
SİYASET Haberi
'Topuklu Efe Özlem Hanıma yakışıyor'

Bilgi Koleji

AYDIN- İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

İyi Parti Aydın İl Başkanlığı bürosunu açmak için Aydın’a gelen Akşener, ziyaretinde Başkan Çerçioğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

“ÖZLEM HANIM BAŞARILI Kİ HALK SEÇİYOR”

Akşener, Topuklu Efe lakabının Özlem Hanıma çok yakıştığını ifade ederek, “Özlem hanımın işi benden daha zor. Koskoca bir şehri idare ediyor. Kendisini zaten parlamentodan tanıyorum. Aydın’ın bir “Topuklu Efesi” var. Topuklu Efe lakabı Özlem Hanıma çok yakışıyor. Özlem hanım başarılı ki Aydın halkı iki dönemdir onu başkan seçiyor. Zaten neden seçildiği de ortada” diyerek Başkan Çerçioğlu’ndan övgüyle bahsetti.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Başkan Çerçioğlu, “Sayın başkanla parlamentoda birlikte çalıktık. O zaman da çok nazikti, şimdi de öyle. Bu nazik ziyaretleri nedeniyle kendisine ve parti yönetimine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘e nazik ziyaretinden dolayı Aydın’ın yerel ürünlerinden oluşan bir sepet hediye etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Özlem Çerçioğlu, Meral Akşener, Topuklu Efe
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
'Topuklu Efe Özlem Hanıma yakışıyor'
'Topuklu Efe Özlem Hanıma yakışıyor'
'Topuklu Efe Özlem Hanıma yakışıyor'
Yorumlar
Haber Yazılımı