Haber Detayı
08 Ekim 2018 - Pazartesi 15:34 Bu haber 1024 kez okundu
 
Tezcan: Büyükşehir adayımız Özlem Çerçioğlu
Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı ziyaretinde, 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde CHP’nin Aydın Büyükşehir adayının Özlem Çerçioğlu olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
Tezcan: Büyükşehir adayımız Özlem Çerçioğlu

AYDIN- CHP PM Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ile Milletvekilleri Hüseyin Yıldız ve Süleyman Bülbül, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Tezcan, Milletvekili olarak Türkiye’ye hizmet etme çabası içerisinde olduğunu ifade ederek, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız, 2019 yılındaki yerel seçimlerde adayımızdır, bu açık ve nettir, adayımız Özlem Çerçioğlu’dur” dedi.

Yerel seçim çalışmalarının startını verdiklerini ifade eden CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, “Önümüzde 2019 yılında yerel seçimler var. Bu çerçevede Aydın örgütümüz tüm alanlarda seçimlere ciddi, esaslı bir biçimde hazırlanıyor. Bugün sadece bizim tanıyıp sevdiğimiz değil, bütün Türkiye’nin sevdiği değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret ettik. Aydın Büyükşehir Türkiye’de marka olmuş belediyelerimizin başında geliyor. Türkiye’de genel başkanımızın bir yıl önce önümüzdeki yerel seçimlerde ‘belediye başkan adayımız’ diye ilk gösterdiği yeni döneminde ilk belediye başkan adayıdır. 31 Mart 2019 Seçimleri’nde de bir sene önce açıklandığı üzere belediye başkan adayımızdır. Aydın’da büyükşehirde belediye başkanlığı seçimi sorunu da bu şekilde çözülmüş oluyor. Aydın’da 17 ilçemiz var. Önümüzdeki süreçte, 17 ilçede bu çalışmaları daha büyük bir güçle devam ettireceğiz. Önceki yerel seçimlerde kaybettiğimiz belediyelerimiz vardı. Bunları da bu seçimde bu kervana yeniden katacağız. Ele ele vereceğiz, çalışacağız ve başaracağız” diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, CHP, Bülent Tezcan, Özlem Çerçioğlu, Topuklu Efe, Seçim
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tezcan: Büyükşehir adayımız Özlem Çerçioğlu
Tezcan: Büyükşehir adayımız Özlem Çerçioğlu
Tezcan: Büyükşehir adayımız Özlem Çerçioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı