301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Temmuz 2018 - Pazartesi 17:41 Bu haber 1402 kez okundu
 
‘Tatlı Çarşamba’ ile moral depoluyorlar
Aydın Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanları, her hafta düzenlenen ‘Tatlı Çarşamba’ etkinliği ile bakım merkezi sakinlerine çeşitli etkinlikler düzenleyerek birlikte vakit geçiriyor.
SAĞLIK Haberi
‘Tatlı Çarşamba’ ile moral depoluyorlar

AYDIN- Aydın Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ne (TRSM) kayıtlı hastaların tedavi süreçleri içerisinde rehabilitasyonlarını ve sosyalleşmelerini desteklemek amaçlı çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Düzenlenen etkinlik kapsamında Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanları, bakım merkezi sakinleri bir araya geliyor. Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanları ‘Tatlı Çarşamba’ etkinliği kapsamında merkezde hazırladıkları ikramları bakım merkezi sakinleri ile paylaşıyor. Danışanlar ve bakım merkezi sakinleri müzik ve yöresel oyunlarla gönüllerince eğlenerek keyifli bir gün geçiriyor.

Bakım merkezi sakinlerinin düzenlenen bu etkinlikten oldukça keyif aldığını belirten Toplum Ruh Sağlığı Merkez Sorumlu Hekimi Uzm. Dr. Rabia Çetin Güçlüer, “Düzenlenen bu etkinlikle amacımız,  bakım merkezi sakinlerimizin moral ve motivasyonlarını en iyi seviyede tutmak, sosyal çevre ile olan ilişkilerini güçlendirmek ve özgüvenlerini geliştirerek hayata katılmasını sağlamak” dedi

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Devlet Hastanesi, Rabia Çetin Güçlüer, Ruh Sağlığı Merkezi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
‘Tatlı Çarşamba’ ile moral depoluyorlar
‘Tatlı Çarşamba’ ile moral depoluyorlar
‘Tatlı Çarşamba’ ile moral depoluyorlar
Yorumlar
Haber Yazılımı