Haber Detayı
21 Kasım 2017 - Salı 12:56 Bu haber 412 kez okundu
 
Tabipler Aydın’da buluştu
Aydın Tabip Odası, Ege Tabip Odaları’nı ağırladı.
GÜNCEL Haberi
Tabipler Aydın’da buluştu

AYDIN– Aydın Tabip Odası, Ege Tabip Odaları Bölge Toplantısı’na ev sahipliği yaptı.

Ege Tabip Odaları Bölge Toplantısı, Aydın Tabip Odası’nın ev sahipliğinde 18 Kasım 2017 tarihinde Aydın’da gerçekleştirildi. Toplantıya TTB Merkez Konseyi Başkanı Dr. Mehmet Raşit Tükel, TTB Merkez Konseyi üyeleri Dr. Funda Obuz ve Dr. Dursun Yaşar Ulutaş ile Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Isparta, İzmir, Manisa ve Muğla Tabip Odaları yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Hakan Karagözlü, yaptığı açılış konuşmasında, ülke genelindeki sağlık ortamı ve bunun Aydın’daki görüntüsünün örneklerine yer verdi. TTB’nin özverili çalışmalarının öneminin altını çizen Karagözlü, bu çalışmaların görünürlüğünün arttırılması ve TTB bünyesinde katılımın sağlanması konusuna toplantıda yer verilmesini istedi.

TTB Merkez Konseyi Başkanı Dr. Mehmet Raşit Tükel ise, bölge toplantılarının ve bölgenin ortak sorunlarının çözümündeki ve de TTB Merkez Konseyi’nin beklentilerinin alınmasının önemini belirtti. Türkiye’de sağlık sektörünün sorunlarına değinen Tükel, katılımcı odalardan karşı karşıya oldukları sorunlar ve yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sağlık sektöründeki sorunların tek tek başlıklar halinde değerlendirildiği toplantıda çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Tabip Odası, Hakan Karagözlü, Mehmet Raşit Tükel
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tabipler Aydın’da buluştu
Tabipler Aydın’da buluştu
Tabipler Aydın’da buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı