Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 17:43 Bu haber 827 kez okundu
 
Sökeli bisikletçiler Marmaris'ten başarıyla döndü
Sökeli bisikletçiler hafta sonunda Salcano Marmaris Gran Fondo Yarışları’na katıldı.
SPOR Haberi
Sökeli bisikletçiler Marmaris'ten başarıyla döndü

AYDIN- 65 kilometrelik kısa parkurda altı, 97 Km’lik uzun parkurda ise bir kişi ile katılım sağlayan Sökeli Bisikletçiler, üçüncülük ve yedincilik başarısı elde etti.

Sökeli bisiklet firması Sarızeybekler’in forma sponsoru olduğu Sökeli bisikletçilerden Öztürk Özyağcı, Marmaris yarışında 3.’lük elde etmeyi başarırken, Mustafa Karaduman ise, 7.’lik elde etmeyi başardı. Sökeli bu iki sporcu daha önce de başarıları ile adlarından söz ettirmişlerdi. Öztürk Özyağcı daha önce Çeşme Gran Fondo Yarışı’nda da üçüncü olmuş, Mustafa Karaduman ise daha önce Antalya Akra Gran Fondo Yarışı’nda üçüncü olmayı başarmıştı.

Sporculardan Mustafa Karaduman, “Marmaris doğa harikası, bisiklet sporuna çok uygun bir kent. Organizasyon çok iyiydi ve yarış parkuru da bir hayli zorlayıcıydı. Çok keyif aldık, ilçemizden daha fazla sporcu görmek istiyoruz” dedi.

“Beklentileri var"

Söke’de bisiklet sevdalılarının gün geçtikçe çoğaldığını belirten Sökeli bisikletçiler, ilçede bisiklet yollarının yapılmasını, Söke’de de bisiklet yarışı organizasyonlarının gerçekleşmesini istediklerini belirtiyorlar.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Bisikletçiler, Öztürk Özyağcı, Mustafa Karaduman
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Sökeli bisikletçiler Marmaris'ten başarıyla döndü
Yorumlar
Haber Yazılımı