Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
27 Şubat 2017 - Pazartesi 21:22 Bu haber 993 kez okundu
 
Söke’de Vergi Haftası kutlamaları başladı
Bu yıl 28. Kutlanan Vergi Haftası kutlama etkinlikleri Söke’de başladı.
GÜNCEL Haberi
Söke’de Vergi Haftası kutlamaları başladı

AYDIN- Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Söke Vergi Dairesi, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ile Ticaret Borsası Atatürk Anıtına çelenk sundu.

Çelenk sunumunun ardından Söke Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Demir beraberinde Söke Mal Müdürü Hüseyin İnal, SMMO Söke Temsilcisi Tahir Yabancı’nın da bulunduğu bir heyetle Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Söke Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Demir; mükelleflerin gönüllü vergi ödeme alışkanlıklarının artırılması için Vergi Haftası’nın her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlanacağını söyledi. Etkinlikler kapsamında geleceğin teminatı çocuklar başta olmak üzere halkın vergi konusunda bilinçlendirmeye yönelik faaliyetlerinde yer alacağını belirterek, Kaymakam Kurtbeyoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Vergi Haftası’nın hayırlı olmasını dileyen Söke İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, “Vergi veren altın bulsun” dedi. Vergiler verilmeli ki memlekete hizmet yapılabilsin diyen Kaymakam Kurtbeyoğlu; “Vatandaşlarımızın vergilerini huzurlu ve mutlu olarak vermeleri gerekir” dedi.

Söke Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Demir yeni bir yasanın gündemde olduğunu belirterek yakın zamanda yürürlüğe girmesi beklenen yasayla düzenli vergi ödeyen mükelleflere indirim uygulamasının söz konusu olacağını söyledi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Vergi Haftası,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Söke’de Vergi Haftası kutlamaları başladı
Yorumlar
Haber Yazılımı