Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 16:19 Bu haber 653 kez okundu
 
Söke’de Tenis Turnuvası heyecanı
Söke Belediye Başkanlığı Kurtuluş Haftası Tenis Turnuvası başladı. 6 Eylül Parkı Tenis Kortları'nda gerçekleşen tenis turnuvasına 51 sporcu katılıyor.
SPOR Haberi
Söke’de Tenis Turnuvası heyecanı

Bilgi Koleji

AYDIN- Turnuvanın sembolik açılış maçını Söke İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu ve Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran yaptı.

Turnuvanın açılış töreninde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karakaş, Söke Jandarma Komutanı Gökhan Kurgan, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Hilmi Yaman, Söke Belediye Meclis Üyesi Fahri Semerci de bulundu.

15 Eylül’de sona erecek Söke Belediye Başkanlığı Kurtuluş Haftası Tenis Turnuvası 4 kategoride yapılıyor. Turnuvada +18 kadınlarda 9, +18 erkeklerde 22, yeni başlayan erkeklerde 9, yeni başlayan bayanlarda 9 olmak üzere toplam 51 sporcu mücadele verecek.

Söke’de tenis altyapısının olduğunu ancak bugüne kadar saha eksikliği nedeniyle zorluk yaşandığını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, “Yeni yaptığımız parkta iki adet teniz kortu kazandırdık. Kulüplerimiz Kuşadası’ndaki otellerde ya da Söke’de bulunan birkaç hobi alanlarında çalışma yapıyordu. Düzenlediğimiz bu turnuva Söke’deki tenis camiasına bir katkı olacağını düşünüyorum. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği olan başta spor komisyonumuz olmak üzere herkese ve katılımcılarına teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu ve Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, sembolik bir maç yaptı. Kısa sürse de zevkli ve yüzleri gülümseten bir maçın ardından turnuvanın asıl maçları başladı.

Söke’de tenise emek veren antrenörlerden Ali Tetik’in sorumluluğunda gerçekleşen turnuvaya katılan sporcular, Söke’ye kazandırılan tenis kortları ve spor alanları için Başkan Toyran’a teşekkür etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Tenis turnuvası, Süleyman Toyran, Tahsin Kurtbeyoğlu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Söke’de Tenis Turnuvası heyecanı
Yorumlar
Haber Yazılımı