Anadolu Basını
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 17:53 Bu haber 854 kez okundu
 
Söke Sanayi Sitesi’nde kapsamlı temizlik
Söke Belediyesi ekiplerinin, sanayi sitesinde geniş çaplı temizlik çalışması başlattığı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Söke Sanayi Sitesi’nde kapsamlı temizlik

İlgi Okulu

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, sokak temizliklerinin yanı sıra yapılan çalışmada kaldırım ve yol işgallerinin önlenmesi de hedefleniyor. Söke Belediyesi’nin kadın ekibinin yanında zabıta ekiplerinin de destek verdiği kapsamlı çalışma, Söke Sanayi Sitesi Kooperatifi işbirliği ile yapılıyor.

Sanayi sitesinin sokaklarında yapılan temizlik çalışması kendini göstermeye başlarken, esnaf yol kenarı ve kaldırımlarda bulunan işgal durumundaki hurda araç, makine-ekipman ve ürünlerini kaldırmaları konusunda uyarılıyor. Esnafın çalışmaya destek verdiği görülürken, sanayi sitesinde gerçekleştirilen kapsamlı temizlik çalışması esnaf ve vatandaşlardan tam not aldı.

“BAŞKAN SÖZ VERMİŞTİ”

Yerel seçimlerden önce sanayi sitesi ziyaretinde, “Söke Sanayi sitesi hak ettiği hizmeti alacak” diyen Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, bir sözünü daha yerine getirmiş oldu. İşe kapsamlı temizlik çalışması talimatı ile başlayan Levent Tuncel, sanayi sitesine gereken hassasiyeti göstereceğini ifade etmiş oldu.

“KOOPERATİFTEN TEŞEKKÜR”

Sanayi sitesinde yaptıkları çalışmadan dolayı Söke Belediyesi’ne teşekkür eden Kooperatif Başkanı Mahmut Basal, “Söke Belediye Başkanımız Levent Tuncel ve ekibi, talebimizi geri çevirmedi ve çalışmalara başladı. Bundan sonraki süreçte, esnafımızın da dikkat ve özeni çok önemli. Gereken desteği esnafımızdan da bekliyoruz” dedi.

Sanayi sitesinde hurda araçlar ve ekipmanların gelişigüzel yol ve kaldırımları işgal ettiğine dikkat çeken Söke Belediyesi Saha Ekipleri Koordinatörü Mehmet Ünsal Bakar, “Başkanımız Levent Tuncel’in verdiği talimat doğrultusunda, sanayi sitesinde yeşil alanların ortaya çıkması ve gerekirse yeşil alan miktarının arttırılması, kapsamlı temizlik çalışmasının yapılması adına çalışma başlattık. Zabıtamızdan da esnafımızın ekipmanlarını kaldırmaları için destek alıyoruz. Faydalı ve güzel bir çalışma olacağına inanıyorum. Burada esnafımızın verecekleri destek ve sanayi sitelerine sahip çıkmaları çok önemli” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Levent Tuncel, Mahmut Basal, Mehmet Ünsal Bakar
Yorumlar
Haber Yazılımı