Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 17:27 Bu haber 421 kez okundu
 
Söke Rotary’den hastane yararına kermes
Söke Rotary Kulübü, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’nde duyulan cihaz ve ekipmanları almak için kermes düzenledi.
GÜNCEL Haberi
Söke Rotary’den hastane yararına kermes

AYDIN- Kermesten elde edilecek gelirin cihaz ve ekipman alımında kullanılacağı belirtildi. Söke Rotary Kulübü Başkanı Hülya Azbazdar, “Başhekim Mustafa İkizek Beyle görüştük. Hastanenin eksik olan aletleriyle ilgili bilgi aldık. Bebekler için yakın göz tarama aleti, kalp hastaları için 15 dakikada kalp krizi geçirip geçirmediği ölçen alet ile kadın doğum ünitesinde ultrason eksik olduğunu tespit ettik. Bizler de Rotary olarak böyle bir etkinlik yaparak alınacak olan aletlere destek olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Söke Rotary Kulübü Başkanı Hülya Azbazdar,”Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ı makamında ziyaret etti, kermesle ilgili bilgi verdi. Stanttan sembolik bir ürünle Başkan Toyran’a gelen Hülya Azbazdar’ı geri çevirmedi. Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, anlamlı etkinlikleri için Hülya Azbazdar ve Söke Rotary Kulüp üyelerini kutladı, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Söke Rotary Kulübü, Kermes, Süleyman Toyran
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Söke Rotary’den hastane yararına kermes
Yorumlar
Haber Yazılımı