Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 10:26 Bu haber 3686 kez okundu
 
Söke Panayırı’nın gözdesi ADÜ Çine Meslek Yüksek Okulu
Söke Belediyesi öncülüğünde Söke Genç İş İnsanları Derneği (SÖGİAD) tarafından gerçekleştirilen Söke Tarım Sanayi Ticaret Sergi ve Panayırı, 26. kez kapılarını ziyaretçilere açtı.
EKONOMİ Haberi
Söke Panayırı’nın gözdesi ADÜ Çine Meslek Yüksek Okulu

AYDIN- Söke kapalı pazar yerinde açılan panayırda başta tarım, otomotiv olmak üzere tarım sanayi sektöründeki son teknolojik yeniliklerin tüketici ile buluştu.

Söke pazaryeri alanında önceki gün saat 18:00’de açılışı gerçekleştirilen 26. Tarım Sanayi Ticaret Sergi ve Panayırı’na Söke’den 27, İstanbul’dan 2, Aydın’dan 7, İzmir’den 5, Denizli’den 3, Muğla’dan 1, Konya’dan 4 firma, Manisa’dan 1 firma yerini aldı. Ayrıca ilçemizdeki sivil toplum kuruluşları, Belediye Kurs Merkezi Kursiyerleri ürünlerini sergileyerek etkinliğe renk kattılar.

Söke 26. Tarım Sanayi Ticaret Sergi ve Panayırı törenle açılmıştı

Söke 26. Tarım Sanayi Ticaret Sergi ve Panayırı’nı en çok uğranan ve beğeni alan bölümü Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Çine Meslek Yüksek Okulu oldu. Okulun açmış olduğu stanttaki tamamen organik ve kendi üretimleri olan ürünler, davetlilerin ve gelen vatandaşların gözdesi oldu.

Öğretim Görevlisi Fatih Tozoğlu’nun da katıldığı stantta, Çine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Serkan Bakırcı, “Ürünlerimiz beyaz peynir, çökelek, kaşar, keçi peyniri, Zeytin, Zeytinyağı ve Zeytinyağı Sabunu olarak burada görücüye çıktı. Ürünlerimizi kendimiz tamamen organik ve katkısız olarak üretiyoruz. Ayrıca Reçel çeşitlerimiz var (ayva, çilek, turunç, vişne, portakal). Bunun yanında Turşu çeşitleriz de var (biber, salatalık, karışık). Devamında Erişte, yumurta Et ve Tavuk ürünlerimizde startımızda yerine aldı” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Söke Panayırı, Fatih Tozoğlu, Serkan Bakırcı,
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı