Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 16:52 Bu haber 2868 kez okundu
 
Söke Belediyesi Tenis Turnuvası sona erdi
Söke Belediyesi tarafından düzenlenen Kurtuluş Haftası Tenis Turnuvası sona erdi. Turnuvanın başarılı sporcuları ödüllerini aldı.
SPOR Haberi
Söke Belediyesi Tenis Turnuvası sona erdi

Rıdvan Eşin

AYDIN  - 30 Ağustos’ta başlayan tenis turnuvası heyecanı 5 Eylül’de oynanan final maçları ile sona erdi. Heyecana katılarak başarılı olan sporculara ödülleri 6 Eylül akşamı konserinde takdim edildi.

Gerçekleşen turnuvada, 18 yaş altı kategorisinde İpek Ata birinci, Almina Yardım ikinci oldu. 18 yaş altı erkeklerde Atakan Ata birinci, Batan Mert Duman ikinci oldu. Yeni başlayan bayanlarda Emine Aydın birinci, Songül Kurt ikinci; yeni başlayan erkeklerde Orhan Kahraman birinci, Fırat Özdövenci ikinci oldu. Usta bayanlar kategorisinde Brigitte Myuncuk birinci, Seyhan Tülay Mungan ikinci; usta erkeklerde Fatih Kılınç birinci, Ali Alagöz ise ikinci oldu.

Sporcuların ödülleri Söke Belediyesi spor komisyonu üyeleri Egemen Dalgıç ve Fuat Evren Gül, Kültür Müdürü Sevda Felek ve Kültür Müdürlüğü Şefi Cem Alpay, Söke Belediye Başkan Yardımcıları Veli Devrim Yerli ve Mustafa İberya Arıkan tarafından verildi. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen hakem ve antrenörler Orhan ve Melike Ata’ya da çiçek takdime edilerek teşekkür edildi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Tenis turnuvası, İpek Ata, Almina Yardım, Atakan Ata
Yorumlar
Haber Yazılımı