Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 11:56 Bu haber 2280 kez okundu
 
Sokak Basketbolu başlıyor
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan Gençlik Haftası Sokak Basketbolu 18 Mayıs 2019'da başlıyor.
SPOR Haberi
Sokak Basketbolu başlıyor

AYDIN- 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın Özel Kavaklı Anadolu Lisesi’nin ortaklaşa organize edeceği Gençlik Haftası Sokak Basketbolu 18 Mayıs 2019 tarihinde Aydın Forum Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilecek.

Son Başvuru Tarihi 16 Mayıs 2019

Edinilen bilgiye göre, turnuvaya katılacak olan takımların kaptanları takımların ismini, takım kadrosunda yer alacak olan sporcularca doldurulmuş Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından yayımlanan 3x3 Sokak Basketbolu Başvuru Formunu, 16 Mayıs 2019 Perşembe günü mesai bitimine kadar Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

2001 – 2002 – 2003 ve 2004 doğumlu sporcuların katılacağı turnuvada takımlar aynı okuldan sporcu olmalarına gereksinim duyulmadan 3 asil ve 1 yedek olmak üzere 4 sporcudan oluşmaktadır.

Sokak Basketboluna başvuru yapacak olan takımlar, 3x3 Sokak Basketbolu başvuru formunu Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kurumsal web adresi olan aydin.gsb.gov.tr duyurular bölümünden ulaşabilirler.

Müsabaka fikstürü 17 Mayıs 2019 Cuma günü Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kurumsal web adresi olan aydin.gsb.gov.tr adresinden yayımlanacaktır.

Yapılacak müsabakalarda 2019 yılı okul veya kulüp lisansı olanlar, lisansı olmayan sporcular ise veli izin belgesiyle müsabakalara katılabileceklerdir. Müsabakalarda dereceye giren ilk üç takıma kupa takdim edilecektir.

Turnuvayı organize edecek olan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın Özel Kavaklı Anadolu Lisesi, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 10.00’da Aydın Forum Alışveriş Merkezinde başlayacak olan Gençlik Haftası Sokak Basketbolu etkinliklerine katılacak olan takımlara başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Sokak Basketbolu, Kavaklı Anadolu Lisesi, Forum Aydın
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı