Haber Detayı
23 Şubat 2018 - Cuma 13:47 Bu haber 766 kez okundu
 
Slovenyalı proje ortakları Aydın’a geldi
Efeler Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Erasmus projesi kapsamında Slovenya’daki ortağı olan Srednja Frizerska ola Ljubljana Okul Müdürü Saşa Hiti ve beraberindeki grup proje çalışması için Aydın’a geldi.
EĞİTİM Haberi
Slovenyalı proje ortakları Aydın’a geldi

AYDIN- Slovenya’lı proje ortağı grup, Aydın Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sami Yavuz’u makamında ziyaret etti. İki ülke proje çalışma grupları bir araya gelerek, Temel Yaşam Desteği ve İlk Yardım Uygulamaları (Basic Life Support and First Aid Applications) projesi hayata geçirildi. Ziyarette Slovenya Ortağı Okul Müdürü Sasa Hiti, Aydın Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etmekten ve proje ortağı olmaktan çok mutlu olduğunu ve birlikte güzel çalışmalara imza atılacağını belirtti.

Slovenyalı proje grubu, okulun Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Alan Şefi İsa Yüksel ve Atölye Şefi Kadir Susam eşliğinde incelemelerde bulunarak, alan öğretmenleri ile proje çalışması etütlerini gerçekleştirdi.

Aydın Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sami Yavuz, projeleri çok önemsediklerini, Biyomedikal Cihaz Teknolojilerinin çok yeni ve çok önemli bir alan olduğunu, özellikle de Avrupa ülkeleri ortaklı projelere aktif olarak katılım sağlamaktan ve akademik çıktılara imza atmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Slovenyalı, Sami Yavuz, Sasa Hiti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Slovenyalı proje ortakları Aydın’a geldi
Yorumlar
Haber Yazılımı