Haber Detayı
10 Temmuz 2017 - Pazartesi 18:09 Bu haber 463 kez okundu
 
Şehitler için koşulacak
Aydın’da 15 Temmuz şehit ve gazileri için koşu düzenlenecek
SPOR Haberi
Şehitler için koşulacak

AYDIN- Aydın'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde 15 Temmuz şehit ve gazileri anısına halk koşusu düzenlenecek.

Aydın Valiliğinin 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Haftası programı etkinlikleri kapsamında Türkiye Atletizm Federasyonu’nun katkılarıyla 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Halk Koşusu düzenlenecek. Aydın-İzmir karayolu Atatürk Devlet Hastanesi karşısında 12 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 10.00’da başlayacak 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Halk Koşusu Adnan Menderes Bulvarı Atatürk Kent Meydanı’nda sona erecek.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, “Türk milletinin demokrasiyle yaşama özgürlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti’nin içte ve dışta bağımsızlığına, ülkemizin huzur ve refahına göz diken hain çetelerin 15 Temmuz gecesinde yapmaya çalıştığı kalkışmayı, sokaklara dökülen genç yaşlı, kadın erkek, Türk Milleti’nden milyonların bastırdığı 15 Temmuz Destanında şehadete intikal eden Şehitlerimiz ve Gazilerimiz anısına düzenleyeceğimiz halk koşusuna tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, 15 Temmuz Şehitleri, Koşu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şehitler için koşulacak
Yorumlar
Haber Yazılımı