Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 17:54 Bu haber 888 kez okundu
 
Savaş’tan indirim sözü
Seçim vaatlerini açıklamaya devam eden, Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı AK Parti Milletvekili Mustafa Savaş’ın, “harçlar, ücretler ve işgaliyeler makul seviyeye indirilecek” dediği bildirildi.
SİYASET Haberi
Savaş’tan indirim sözü

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, katıldığı her toplantıda, esnafla rekabet eden bir büyükşehir belediye başkanı olmayacağını ifade eden Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Nisan ayından itibaren Büyükşehir Belediye Başkanı olarak vatandaşın kesesine yük oluşturan harçlarda, ücretlerde ve işgaliyelerde makul seviyelerde indirim yapacaklarını söyledi.

‘Esnaf Büyükşehirle Sandıkta Hesaplaşmak İçin Gün Sayıyor’

Ticareti kolaylaştıran değil, aksine zorlaştıran bir büyükşehir belediye yönetiminin bulunduğunu öne süren Mustafa Savaş, "Elleri esnafın, vatandaşın cebinde. Yatırımlara altyapı üstyapı hizmetiyle destek vermesi gereken büyükşehir belediyesi, en asli görevini bile yerine getiremiyor. Yetmezmiş gibi bir de yüksek harçlarla, işgaliyelerle vatandaşa zorluk üstüne zorluk çıkartıyor. Esnafımız dertli, vatandaşımız çok dertli. Hepsinin serzenişini duyuyoruz. İnşallah önce vatandaşımız gerekeni yapacak ve bu yönetimi değiştirecek, daha sonra Nisan ayından itibaren biz de gereğini yapacak ve esnafımızın omzundaki bu yükleri hafifleteceğiz" dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AK Parti, Mustafa Savaş, Seçim vaatleri
Yorumlar
Haber Yazılımı