Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 12:11 Bu haber 3215 kez okundu
 
Savaş, Ankara’ya dönüyor
Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Aydın’a hizmet için yola çıktığı yarışta milletin sandıkta kararını verdiğini belirterek, “Alınan kararlara saygı duymak önemlidir” dedi ve Ankara’daki görevine döneceğini söyledi.
SİYASET Haberi
Savaş, Ankara’ya dönüyor

AYDIN- Seçim sonuçlarıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Savaş, “Daha güzel bir Aydın, daha gelişmiş ve daha yaşanabilir bir Aydın inşa edebilmek için çıktığımız yolda, aziz milletimiz sandıkta kararını vermiştir.

Demokrasi mücadelesi verdiğimiz bu kampanya döneminde, millî irade her şeyin üzerindedir, alınan kararlara da saygı duymak bundan dolayı önemlidir” dedi.

Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı olarak Aydın’a hizmet getirebilmek için çalışacağını vurgulayan Savaş, sözlerini şöyle tamamladı:

“Davamız Aydın'dır, davamız Türkiye'dir. Bu hissiyatla bundan sonra da milletvekili olduğum Aydın' a hizmet getirebilmek üzere var gücümle çalışmaya devam edeceğim.

Kampanyamız sürecinde açıkladığım projelerin ve ilimize getirilecek diğer yatırımların, bizlerden de talep edilmesi durumunda, Aydın'da hayata geçmesi için var gücümle çalışacak, doğduğum topraklara hak ettiği hizmetleri sunabilmenin gayretinde olacağım.

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı olarak ilimizden gelecek her türlü yardım ve destek çağrısına yardımcı olacağımın altını bir kez daha çizerek, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’nin ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, partimizin ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin kıymetli teşkilat mensuplarına ortaya koydukları bütün çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AK Parti, Mustafa Savaş
Yorumlar
Haber Yazılımı