Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
28 Şubat 2017 - Salı 08:49 Bu haber 1448 kez okundu
 
Sarp Catering'in açılışı yapıldı
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Yeni Mahalle Sağlık Caddesi üzerinde hizmet verecek olan Sarp Catering'i n açılış törenine katıldı.
GÜNCEL Haberi
Sarp Catering'in açılışı yapıldı

AYDIN- Taşıma sistemi ve yerinde hizmet ile cemiyet, kokteyl ve ikram organizasyonlarının yeni ismi Sarp Catering, Nazilli’de hizmete başladı. Eski Devlet Hastanesi giriş kapısının hemen karşısında hizmete giren Sarp Catering’in açılış törenine MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkan Yardımcısı Ender Vardar, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, Nazilli Manifaturacılar ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Hüdai Tosun, CHP Eski Milletvekili Fatih Atay, Büyükşehir Belediye Encümeni Necmettin Ünüvar ve çok sayıda davetli katıldı.

Yapılan duanın ardından açılış kurdelesini MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu ve CHP Aydın Eski Milletvekili Fatih Atay ile birlikte kesen Belediye Başkanı Haluk Alıcık, yaptığı konuşmada, "İşletmeyi açan kardeşimiz bu işletmeden inşallah hayırlı bol kazanç elde eder. Bu iş yerinin başta Nazilli’mize,  çalışacak arkadaşlarımıza ve iş yeri sahibine hayırlı olmasını diliyorum. Bu tür mekânların çoğalmış olması hem Nazilli ekonomisine katkı sağlıyor hem de istihdam sağlamış oluyor” dedi.

Sarp Catering'in işletmecisi Belkıs Şensan, taşıma sistemi ve yerinde hizmet ile cemiyet, kokteyl ve ikram organizasyonlarını güçlü kadrosu ve kalitesiyle Nazilli halkına sunacaklarını ifade etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Deniz Depboylu, Sarp Catering,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Sarp Catering'in açılışı yapıldı
Sarp Catering'in açılışı yapıldı
Sarp Catering'in açılışı yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı