Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
02 Eylül 2019 - Pazartesi 19:42 Bu haber 3593 kez okundu
 
Şampiyonlardan İl Müdürü Fillikçioğlu'na ziyaret
Kick Boks ve Muay-Thai branşlarında ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarı elde etmiş sporcular, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nu ziyaret etti.
SPOR Haberi
Şampiyonlardan İl Müdürü Fillikçioğlu'na ziyaret

Rıdvan Eşin

AYDIN - Başarılı sporcuların yanı sıra Muay-Thai Aydın İl Temsilcisi ve Kuşadası Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Bayram Keskinkılıç, Aydın Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Antrenörü Murat Acun ile Aydın Kungfu Spor Kulübü Antrenörü Murat Kaya, İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nu ziyaret etti.

Aydın Kungfu Spor Kulübü Sporcusu Fadime Özkan, Bahadır Savunma Spor Kulübü Sporcusu Beyza Baysan, Kuşadası Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları Arda Fındık, Nilüfer Çankaya, Saadet Koyuncu ve Serkancan Üresin 2019 Aralık ayında Antalya’da gerçekleştirilecek olan Muay-Thai Antalya Cup Şampiyonası’nda ülkemizi ve Aydın’ı temsil edecek.

Aydın Kungfu Spor Kulübü Sporcuları Sude Nur Atalay, Elif Yılmaz ve Rabia Nur Uslu 2019 Ekim ayında Antalya’da gerçekleştirilecek olan Muay-Thai Dünya Şampiyonası’nda ringe çıkacaklar.

Avrupa’da ve Dünya’da adını sıkça duyuran Aydın Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Sporcusu Sedat Demir, 2019 Ekim ayında Antalya’da yapılacak Kick Boks Dünya Şampiyonası’na katılacak.

Aydın Kung Fu Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu Nefise Atalay, Fatih 1453 Spor Kulübü Sporcusu Emel Urfalıoğlu, Germencik Belediye Spor Kulübü Sporcusu Şenay Çırak ve Kuşadası Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Neval Çavcı 2020 Nisan ayında Antalya’da yapılacak Kick Boks Open Antalya Cup Şampiyonası’nda mücadele edecek. Kuşadası Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Alperen Biltekin 2020 yılında yapılacak olan Kick Boks Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Türk Bayrağımızı göndere çekmek için ter dökecek.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ziyaretten dolayı başarılı sporcuları ve antrenörlere teşekkür ederek uluslararası şampiyonalarda ülkemizi ve Aydın’ı temsil edecek olan sporcularımıza başarılar diledi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Cenap Fillikçioğlu, Fadime Özkan, Arda Fındık, Sedat Demir,
Yorumlar
Haber Yazılımı