Anadolu Basını
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 13:51 Bu haber 609 kez okundu
 
Sağun, Basın Bayramı’nı kutladı
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, bir mesaj yayınlayarak, Basın Bayramı’nı kutladı.
GÜNCEL Haberi
Sağun, Basın Bayramı’nı kutladı

AYDIN- Sağun, mesajında, “Zor şartlarda özverili bir çalışma ile haber değeri taşıyan yerel, ulusal, uluslararası olayları tarafsız bir şekilde kamu yararı gözetip haberleştirerek birey, toplum, kurum-kuruluşlara bu haberleri yaymak gibi önemli bir görevi olan basın, Demokrasi Zaferi’nin yazıldığı 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminde ‘Vatan Milletin, İrade Milletin’ düsturunun ortaya çıkmasındaki katkısı ile demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu göstermiştir” dedi.

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, mesajında şunları dile getirdi:

“T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürlüğü olarak medya sektöründe fedakârca çalışan basın mensuplarımıza, mesleki gelişimlerine katkı sunmak için konferans-seminer-eğitim düzenleme, kültür ve tanıtım gezileri organize etme, Muğla-Aydın-Denizli illerimizde görev yapan basın-yayın çalışanlarının her zaman yanında olarak, tarafımıza iletilen talepler ve tevdi edilen görevler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Toplumun haber alma özgürlüğünü korkusuzca ve yorulmadan yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramını kutlar, ebediyete intikal etmiş olan basın çalışanlarını rahmetle yad eder, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Basın Bayramı, Sezgin Sağun
Yorumlar
Haber Yazılımı