Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 18:17 Bu haber 957 kez okundu
 
Sabuncu adaylık başvurusunu yaptı
Aydının tanınmış iş adamlarından Mehmet Sabuncu, bugün AK Parti Efeler İlçe Binası’nda, Efeler Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yaptı.
SİYASET Haberi
Sabuncu adaylık başvurusunu yaptı

AYDIN- AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı ve parti üyelerinin bulunduğu başvuruda dosyasını teslim eden Mehmet Sabuncu, ‘’doğduğum, büyüdüğüm, çok sevdiğim Aydın İlimizin bakıma ihtiyacı var. Bu görevi üstlenmek için Efeler Belediye Başkanlığına talibim ve aday adaylığımın resmi sürecini başlatıyorum, Aydın halkımıza ve partimize hayırlı, uğurlu olsun. Allah utandırmasın.’’ dedi.

AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı ise ‘’Aydınımızın değerli sanayicilerinden Mehmet Sabuncu, Efeler Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvuruda bulundu. Başvurularımız devam ediyor. Yarından sonra, pazartesiye kadar birçok aday adayımız, abilerimiz, ablalarımız, kardeşlerimiz başvuruda bulunacaklar. Çıktıkları bu yolda, hepsine ayrı ayrı başarılar diliyorum. İnşallah 30 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde, hem Büyükşehir'de, Hem de Efeler Belediyesi'nde, AK Parti bayrağını dikmek için, hep birlikte çalışacağız.’’

Başkan Gülaştı, Hüseyin Aksudan sonra Mehmet Sabuncu ile birlikte resmi olarak iki başvuru olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Sabuncu, adaylık, başvurusunu, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı