Haber Detayı
17 Haziran 2017 - Cumartesi 16:20 Bu haber 434 kez okundu
 
Rusya Fuarı’na damga vurdu
Rusya’nın başkenti Moskova Krasnaya Presnya Parkı’nda gerçekleşen Turizm Fuarı’nda Aydın’ı temsil eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın’ın yerel ürünlerini ve tanıtımını başarıyla yapıyor.
TURİZM Haberi
Rusya Fuarı’na damga vurdu

AYDIN- Sağlıktan eğitime, sosyal belediyecilikten turizme, yerel ürünlerden tarihi projelere kadar birçok alanda dev yatırımlar ve hizmet üreten Aydın Büyükşehir Belediyesi, Moskova’da Aydın’ı başarıyla temsil ediyor.

Her yerde olduğu gibi Rusya’da da en yoğun ilgiyi Aydın Büyükşehir Belediyesi standı gördü. Ruslar, yerli ve yabancı turistler Aydın Büyükşehir Belediyesi Standı’na yoğun ilgi gösterirken, Aydın ürünlerinin tadına da baktılar. Ziyaretçilere ayrıca Aydın’la ilgili tanıtım broşürleri ve çeşitli materyaller sunuldu.

Aydın’ın tanıtılması, Didim ve Kuşadası Turizmini canlandırmak için de büyük önem taşıyan fuarda Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri de anlatılıyor. Rusya Türkiye Fuarı’nda, Aydın’ın bölgesel değerleri ve turizm zenginlikleri de sergilenecek. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi, düzenleyeceği renkli etkinliklerle kentimizin tanıtımını yapacak.

Aydın’ın tanıtımına büyük önem veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Rusya’da gerçekleşen fuar ile birlikte, Rusya’dan Aydın’a turist sayısında da önemli bir artış beklediklerini ifade etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Rusya Turizm Fuarı, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Özlem Çerçioğl
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Rusya Fuarı’na damga vurdu
Rusya Fuarı’na damga vurdu
Rusya Fuarı’na damga vurdu
Rusya Fuarı’na damga vurdu
Rusya Fuarı’na damga vurdu
Yorumlar
Haber Yazılımı