Haber Detayı
27 Temmuz 2017 - Perşembe 23:22 Bu haber 703 kez okundu
 
Roman kadınların projesi Ankara’da fuara katıldı
Türkiye’nin 33 ilinde 80 projenin sergilendiği Ankara’daki fuara Aydın’dan “Roman Kadınların Mandral Boncuk Yapımıyla İstihdama Katılması Projesi” de davet edildi.
GÜNCEL Haberi
Roman kadınların projesi Ankara’da fuara katıldı

AYDIN- Aydın Romanlar Sosyal Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdül Aydeniz, Hayatlar Değişiyor, Türkiye Gelişiyor 2. Proje Fuarında Aydın Standı’nda yer alarak, proje ile ilgili bilgileri ziyaretçilere aktardı.

Avrupa Birliği ve Türkiye tarafından finanse edilen insan kaynaklarının geliştirilmesi operasyonel programı çerçevesinde, Türkiye'nin 33 ilinde yürütülen 80 hibe projesine ait eserlerin sergileneceği Hayatlar Değişiyor, Türkiye Gelişiyor 2. Proje Fuarında, Aydın Romanlar Sosyal Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği’nin “Aydın’da Roman Kadınların Mandral Boncuk Yapımıyla İstihdama katılması Projesi” de yer aldı.

26-27 Temmuz 2017’de Congresium Ankara ‘ da tahsis edilen stantta görevli olarak bulunan Dernek Başkanı Abdül Aydeniz, projeyi ve Aydın’ı en iyi şekilde temsil etti.

Proje görünürlüklerinin dağıtıldığı ve proje eğitim çıktılarının sergilendiği kongreye Büyükelçi Delegasyon Başkanı Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Christian Berger ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun da katılacağı belirtildi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Ankara, Roman kadınlar, Abdül Aydeniz, Fuar
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Roman kadınların projesi Ankara’da fuara katıldı
Roman kadınların projesi Ankara’da fuara katıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı