Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 14:08 Bu haber 900 kez okundu
 
Ramazan’da 35 bin kişiye ulaştı
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Ramazan’da iftar yemeği servisiyle 35 bin vatandaşa ulaştıklarını söyledi.
GÜNCEL Haberi
Ramazan’da 35 bin kişiye ulaştı

Bilgi Koleji

AYDIN- İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mübarek Ramazan Ayı’nın Türk İslam Coğrafyası’nda birliğin beraberliğin ve kardeşliğin pekişmesine, yardımlaşma duygusunun hat safhaya ulaşmasına vesile olduğunu ifade eden Başkan Kale yayınladığı mesajında şunları söyledi:

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennem ateşinden kurtuluş olan Mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakmanın huzuru, Ramazan Bayramı’na ulaşmanın heyecanı içerisindeyiz. Sevgi, saygı ve muhabbet çerçevesinde birbirimizle kucaklaşmamıza vesile olacak olan Ramazan Bayramı’nın Türk-İslam Coğrafyasına barış, huzur ve esenlikler getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

İncirliova Belediyesi olarak sosyal yardımlaşma ve dayanışmaya büyük önem vermekteyiz. Bu kapsamda Ramazan Ayı boyunca organize ettiğimiz iftar sofrası ile ihtiyaç sahibi yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın evlerine yaptığımız yemek servisiyle 35 bin vatandaşımızla iftarımızı açma fırsatını yakaladık. İftar yemeği organizasyonumuza maddi ve manevi katkı da bulunan tüm hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Gürşat Kale, iftar yemekleri
Yorumlar
Haber Yazılımı