301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Nisan 2018 - Pazartesi 17:31 Bu haber 720 kez okundu
 
Polisler kan bağışında bulundu
Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Aydın’da görev yapan polisler Kızılay’a kan bağışında bulundu.
SAĞLIK Haberi
Polisler kan bağışında bulundu

AYDIN - Aydın İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’da Kızılay’a kan bağışında bulunurken, Baştuğ’un Kızılay’a 52’nci bağışını yaptığı öğrenildi.

Aydın Polisevi’nde gerçekleştirilen kan bağışı etkinliğinde konuşan Aydın İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ, “Teşkilat mensubu arkadaşlar can siperhane uğraşları neticesinde kimimiz kanıyla bayrağı sembolize eden şehitlik mertebesine ulaşan arkadaşlarımız, kimi de herhangi bir uzvunu kaybederek, gazi ünvanını alan arkadaşlarımız, bunlar bizim öncülerimiz ve izinden takip ettiğimiz, rahmetle ve şükranla andığımız arkadaşlarımızdır. Tabi bu can siperhane uğraşlardan bir tanesi de Atatürk’ün ifadesinde olduğu gibi “Millete efendilik etmek yoktur, bu millete hadimlik etmek vardır. Bu millete hizmet eden milletin efendisi olur” sözünde de ifade edildiği gibi biz Kızılay’ımızın bu millete hizmet noktasında yaptığı kutsal vazifelerden bir tanesine ortaklık etmek ve bu ortaklığı gönüllü olarak yapmaktır. 173.kuruluş yıldönümü münasebetiyle müşterek böyle bir etkinlik düzenledik. Bu etkinliğin milletimize ve Aydın polisine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Aydın Kızılay Müdürü Dr. Rıdvan Şenol ise, “Biz periyodik olarak müdürümüzün önderliğinde emniyet teşkilatımızın kan bağışına olan ilgisini biliyoruz. Bunu yılda iki defa yapıyoruz. Kanın kime ne zaman ihtiyacı olduğu belli değildir. Ülkemizde hem hastalarımıza hem de diğer olaylarda kan ihtiyacımız oluyor. Biz emniyet teşkilatımızın bu duyarlı davranışı için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir, Polis, Kan Bağışı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Polisler kan bağışında bulundu
Polisler kan bağışında bulundu
Polisler kan bağışında bulundu
Polisler kan bağışında bulundu
Yorumlar
Haber Yazılımı