301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Ağustos 2018 - Salı 17:30 Bu haber 765 kez okundu
 
Polis ağaç nöbeti tuttu
Polisin iki saatlik nöbeti, ağaç kesilince sona erdi.
ASAYİŞ Haberi
Polis ağaç nöbeti tuttu

AYDIN- Aydın’ın Efeler ilçesinde bir ağaçtan yola sarkan ve kopmak üzere olan dal parçasını kesmek için ekipler zamanında gelmeyince, polis ağaç başında iki saat nöbet tuttu.

Aydın’ın Efeler ilçesi Meşrutiyet Mahallesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde bulunan asırlık çam ağacının iki dalı kırılarak yola sarkık halde ağaçta asılı kaldı. Yoldan geçen vatandaşlara ve araçlara tehlike oluşturan durumu gören Milli Eğitim çalışanları ekiplere haber verdi. Olay yerine ilk gelen polisler, önlem alarak ağacın altında park halinde olan araçları çektirdi. Polis ekipleri yolu kullanan vatandaşları uyararak, ağacın altından geçmelerini engelledi.

Polis ekipleri bu arada itfaiye ile irtibat kurdu. İtfaiye ekipleri belediyenin Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne haber verilmesi gerektiğini belirtmesi sonrası polis ekipleri belediyeyi aradı. Ağaç dalının kesilerek tehlikenin giderilmesini bekleyen polis ekipleri, bu sefer Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü’nden yardım istedi. Buradan yanıt alamayan ekipler, tekrar belediye ile irtibat kurdu. Uzun uğraşların ve telefon görüşmelerinin ardından başka bir yerde çalışmada olan belediye ekipleri olay yerine intikal etti. Belediye ekipleri kırılan dalı ağaç testeresi ile kesmek istedi ama bu sefer de testere yetersiz kaldı. Daha sonra uzun testere ile kırılan ağaç dallarının kesilmesiyle yoldaki tehlike sona ererken, polis ekiplerinin de nöbeti sona erdi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Milli Eğitim Müdürlüğü, Polis, Yaşlı ağaç
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Polis ağaç nöbeti tuttu
Polis ağaç nöbeti tuttu
Polis ağaç nöbeti tuttu
Polis ağaç nöbeti tuttu
Polis ağaç nöbeti tuttu
Polis ağaç nöbeti tuttu
Yorumlar
Haber Yazılımı