Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
24 Aralık 2019 - Salı 21:39 Bu haber 2063 kez okundu
 
Polat Bora Mersin: Yavuz boş işlerle uğraşıyor!
CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin yaptığı yazılı açıklamada Ak Parti Aydın Milletvekili ve MYK Üyesi Metin Yavuz’a eleştirerek Aydın ilinin her geçen gün zehirlendiğini dile getirerek Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünüz ne yapıyor diyerek eleştirelde bulundu.
SİYASET Haberi
Polat Bora Mersin: Yavuz boş işlerle uğraşıyor!

Rıdvan Eşin

EFELER - Mersin yaptığı açıklamada sözlerini şöyle sürdürdü: “Güzel şehrimiz Aydın; havamız, suyumuz, toprağımız her geçen gün zehirleniyor. Sözde Aydın’a hizmet etmesi gereken Milletvekili Metin Yavuz mazbatasını aldığı günden bu yana varsa yoksa boş işlerle uğraşıyor.

Metin Yavuz; Bak Aydın yıllardır zehirleniyor. Yıllardır suyu, toprağı, havası çok sevdiğiniz jeotermal firmaları tarafından kirletiliyor, yaşanmaz hale getiriliyor.

Bu firmaları denetlemekle görevli Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünüz ne yapıyor peki? Denetim yapıyor mu? Kirlilik ölçümü yapıyor mu? Yapmıyor mu? Bu soruya herhalde evet yapıyor diye cevap verirsiniz. Bu durumda boş lafı bırakın da çevre şehirciliğin bu zehir santrallerini denetlemek adına yaptığı hava kirliliği ölçüm sonuçlarını, en azından bir bölümünün desteğini alarak parlamentoya gitmenize vesile olan Aydın halkına, bir kez olsun dürüst olmayı deneyin, açıklayın. Şimdiye kadar hiçbir söylediğinize itibar etmeyen Aydın halkı, siyasi yaşamınızda belki ilk kez sizden doğru bir bilgi almış olur.

Eğer derseniz ki bu bilgiyi biz açıklayamayız cesaretinizi toplayın ve bunu söyleyin, biz de bu bilgiyi Aydın’a duyurmanın yollarını arayalım” diyerek sitemini dile getirdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, CHP, Efeler, Polat Bora Mersin, Metin Yavuz
Yorumlar
Haber Yazılımı